ILCE-7M2, SEL50F18F
登録:
投稿 (Atom)
ラベル
1 x 2
(6)
120mm F4 Macro
(4)
150mm F3.5
(16)
45mm F2.8
(8)
55mm F2.8
(2)
55mm F3.5
(3)
75mm F2.8
(26)
85mm F2.8
(6)
AGFA CT PRECISA 100
(29)
AGFA VISTA100
(15)
AGFAPHOTO APX 400
(17)
Aperture 2.1.4
(4)
ARAX-CM
(74)
Arsat 80mm f2.8
(71)
B/W
(5)
BESSA R2
(10)
BESSA R2A
(302)
BESSA R3A
(104)
Biometar 2.8/80
(12)
canon ef 24mm f1.4
(11)
Canon EF 28-135mm F3.5-5.6 IS
(2)
canon ef 35mm f1.4
(27)
Canon EF 50mm F1.4
Canon EF 50mm F1.8 II
(13)
Canon EF 50mm F2.5 macro
(7)
Canon EF 70-300mm F4.5-5.6 DO IS USM
(26)
Canon EF 75-300mm F4.5-5.6 IS USM
(8)
Canon EF 85mm F1.8
(9)
canon eos 5d
(96)
Canon EOS kiss
(13)
Canon EOS-3
(56)
Canonet QL17
(14)
CanoScan 8600F
Carl Zeiss Jena Flektogon 35mm F2.8
CD
(3)
COLOR-SKOPAR 21mm F4 MC
(1)
coloring
(1)
Cross Processing
Dynamic Range
EF28-135mm F3.5-5.6 IS
efiniti200
Ektar
EPSON GT-X970
(230)
expired
film
Flexaret VI
(12)
flower
FOMAPAN 400
(88)
FUJI PRESTO 400
(18)
Fuji PROVIA 100F
Fuji PROVIA 400X
Fuji TREBI 100C
FUJICHROME PROVIA 100F
(11)
Fujichrome Sensia III
(22)
FUJICOLOR 100
(42)
Fujicolor Pro160C
FUJICOLOR PRO160NS
(14)
Fujicolor Pro400
(16)
Fujicolor Pro400H
(30)
FUJICOLOR SP400
FUJICOLOR SUPERIA X-TRA 400
(24)
Fujifilm
FUJIFILM NATURA 1600
(33)
FUJIFILM REALA ACE
(5)
Fujifilm Superia 800
(7)
GR Lens 21mm F3.5
(110)
GR21
(211)
GRD2
(23)
GRD3
(133)
GRD4
GW-2
GX100
HELIAR 50mm F2
(18)
HELIAR 50mm F3.5
HELIAR classic 75mm F1.8
(75)
high contrast bw
ILCE-7M2
(17)
Ilford Delta 100
(25)
Ilford Delta 400
(22)
Ilford HP4 PLUS 125
Ilford HP5 PLUS 400
(24)
Ilford XP2
(93)
IMPOSSIBLE B&W SPECTRA
IMPOSSIBLE COLOR SPECTRA
IMPOSSIBLE PX600
IMPOSSIBLE SPECTRA
iPhone5s
ISO 50
ISO400
ISO64
KALEINAR-3 2.8/150
KENTMERE 400
KIEV-88 CM
(70)
KLASSE W
(47)
Kodak 400TX
Kodak BW400CN
(23)
Kodak E100G
Kodak Ektachrome E100G
Kodak Ektachrome E100VS
Kodak Ektar 100
(151)
Kodak Elite Chrome 100
Kodak Elite Chrome ExtraColor 100
Kodak PORTRA 160
(95)
Kodak Portra 400
(98)
Kodak Portra 400VC
Kodak Portra 800
(46)
Kodak ProFoto XL 100
(20)
Kodak Super Gold 400
Kodak UltraMax 400
(19)
Kowa SIX
(10)
LH-40N
LOMO CN800
Lomography CN 100
(15)
Lomography CN 400
(30)
Lomography CN 800
(54)
LOMOGRAPHY LADY GREY B&W 400
Lucky
M-ROKKOR 28mm F2.8
M-ROKKOR 40mm F2
(50)
M-ROKKOR 90mm F4
(54)
MACRO
MC
MC ARAX 2.8/80mm
(69)
MC VEGA-28 2.8/120mm
medium format
(106)
Meopta Belar 80/3.5
metallophilia
Mir-26 45mm F3.5
monochrome
monochrome+α
Morioka
NOKTON 35mm F1.2
(70)
NOKTON 50mm F1.1
(78)
NOKTON 50mm F1.5(L)
NOKTON classic 35mm F1.4 MC
NP-mode
Olympia Sonnar
OM F.ZUIKO 50mmF1.8
OM G.ZUIKO 55mm F1.2
(53)
OM ZUIKO 135mm F2.8 MC
(67)
OM ZUIKO 200mm F4
OM ZUIKO 21mm F2
OM ZUIKO 24mm F2
(9)
OM ZUIKO 28mm F2
OM ZUIKO 28mm F2.8
OM ZUIKO 35mm F2
(34)
OM ZUIKO 50mm F1.2
(55)
OM ZUIKO 90mm F2 macro
OM ZUIKO MC 50mm F1.4
OM-1
OM-2N
(233)
OM-4Ti
(43)
PENTACON six TL
PENTAX 645
(63)
PhotoShop
planar 1.4/50
planar 1.4/85
Poladroid
POLAROID AUTOFOCUS 660
POLAROID SPECTRA
portra400
public art
REALA ACE
Rollei Blackbird
SEL50F18F
SEL85F18
SIGMA 14mm F2.8
(20)
SIGMA 20mm F1.8
SNAP
Solaris 100
Sonnar 2.8/135
SONY
SUPER-WIDE HELIAR 15mm F4.5 Aspherical
SUPERIA PREMIUM 400
TAMRON 35-135/3.5-4.2
Tamron MF telephoto 28-135mm
ToyCamera-like
trimming
Ultron 18mm F1.8
Ultron 40mm F2 SL I
VOLNA 80mm F2.8
W41CA
wide conversion lens 21mm
(80)
Xperia Z5
YA2
ZUIKO 55mm F1.2